Právě přítomno: 16 hostů a žádný člen

Vytisknout

Třetí místo na florbalovém turnaji v Telecím

V den před svátkem Tří Králů se v Telecím uskutečnil 1. ročník florbalového turnaje TELE CUP, kterého se zúčastnilo i březinské družstvo. To nastoupilo ve složení Stáňa Měšťanová jako kapitánka, Pavel Lapáček v roli brankáře (získal  cenu za nejlepšího brankáře turnaje), dále pak Aleš Dudek, Martin Luňáček, Josef a Jarda Kučerovi, Venda Měšťan a posila z Hradce Králové Josef Kulhánek. Po základní části, ve které náš tým získal pouze 1 bod po remíze s Kamencem, jsme postupovali do play off z posledního místa. Ve čtvrtfinále nás opět čekalo družstvo z Kamence, které jsme napodruhé porazili 5:1 a postoupili do semifinále, ve kterém jsme narazili na tým Sádku. V tomto utkání jsme dotáhli náskok Sádku a ještě minutu před koncem zápasu drželi stav 2:2 a tlačili jsme se do naší útočné třetiny. Pak přišla studená sprcha v podobě gólu sádeckých na 2:3. V poslední vteřině však vyslal Aleš Dudek střelu na branku, která skončila v síti Sádku. Dle rozhodnutí rozhodčích však střela přišla pozdě, již po odpískání.

A tak na naše družstvo čekal zápas pouze o třetí místo. Pouze ovšem v uvozovkách, protože po základní části by si na nás vsadil jen málokdo.

V zápase o bronz nás čekalo Telecí. V tomto zápase se opět potvrdilo, že když dáme první gól, vyhrajeme. Zápas jsme vyhráli 5:3 a brali v prvním ročníku skvěle zorganizovaného turnaje pohár za třetí místo.

Závěrem zaslouží velký dík hojnému počtu březinských fanoušků, kteří před semifinále přijeli povzbudit naše hráče a zbytkem turnaje byli pro naše hráče pomyslným dalším hráčem na hřišti. Děkujeme hráčům za skvělou reprezentaci  obce.

19 Telecup

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

čec
27

27.07.2019 13:00 - 23:30

srp
13

13.08.2019 - 01.09.2019

zář
23

23.09.2019