Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Vytisknout

Vesnické hry dospělých – druhé místo

V sobotu 30. července 2016 se v Telecím konal už 24. ročník Vesnických her dospělých. Březiny jsou jedním z mála týmů (možná jediným týmem), který se zúčastnil všech 24 ročníků. Tentokrát se však družstvo skládalo ještě o něco hůře než obvykle, ale nakonec se povedlo.

V osmi bláznivých disciplínách nás tak reprezentovali Stáňa Mešťanová, Jana Šírová, Tomáš Dudek, Matěj Mešťan a Vláďa s Mirkou (dvě posily z Litomyšle). Našemu družstvu se podařilo hned v první disciplíně zvítězit. Špatně si ale březinští nevedli ani v dalších disciplínách, když obsadili postupně třetí, třetí a druhé místo a o přetávce našim patřilo první místo (o pouhý jeden bod před Sádkem).

Po přestávce si naše družstvo vybralo slabší chvilku. V páté disciplíně se umístilo na šestém místě a v šesté "žrací" disciplíně na pátém místě. Sádek obě tyto disciplíny vyhrál a tak bylo o vítězi skoro rozhodnuto. Naopak na Březiny se dotáhly týmy z Krásného a Telecího.

Naštěstí se podařilo březinským zase zabrat. Druhé místo v sedmé a vítězství v osmé disciplíně jim zajistilo krásné druhé místo o tři body za vítězným Sádkem. Na třetím místě se umístilo Krásné, čtvrté byloTelecí, pátá Korouhev a šestá Borová.

Vítězný Sádek se vzdal práva vítěze pořádat jubilejní 25. hry a nabídl toto právo zakladateli Vesnických her – Březinám. Protože březinští souhlasili, bude se v létě roku 2017 soutěžit opět na Březinách.

Na závěr bych rád Telecímu poděkoval za kvalitně odvedenou práci při organizaci her a přidal odkaz na fotky.

Fotky z her

NÁSLEDUJÍCÍ AKCE

čec
27

27.07.2019 13:00 - 23:30

srp
13

13.08.2019 - 01.09.2019

zář
23

23.09.2019