Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen

Vytisknout

Vítezství na fotbalovém turnaji

V neděli 6. 7. 2014 jsme se v Pusté Rybné zúčastnili fotbalového turnaje v rámci projektu Fotbal pro rozvoj - kopeme za lepší svět. Turnaje se zúčastnilo osm týmu. Březinští se ve skupině B střetli postupně s týmy All Stars (2:1 góly Jarda Kučera a Michael Balabán), Šneci (1:0, Michael Balabán). Třetí zápas ve skupině jsme 1:0 prohráli a do semifinále tak postoupili z druhého místa. V semifinále nás čekal vítěz skupiny A Tanečnice z Ria. Po velmi vyrovnaném boji zaznamenal vítězný gól Aleš Dudek dvě minuty před koncem. Ve finále jsme se střetli s týmem Pionýři, kteří od 5. minuty vedli. V poslední minutě vyrovnal Jarda Kučera. Na penalty jsme vyhráli 2:1 (Tomáš Musílek a Michael Balabán).
Složení týmu: Janča Šírová, Stáňa Mešťanová, Tamara Vomočilová, Aleš Dudek, Michael Balabán, Jaroslav Kučera, Standa Mešťan, Tomáš Musílek a brankář Milan Fajmon.

Autor článku: Aleš Dudek